• favladığı halde mesaja cevap vermeyen kız

  .
  hoşlanıyormuş gibi yapıp işi resmiyete dökmeye getirince yan çizen kızın sözlüğe yansımış halidir. Her şeyi yapıp adını koymaya gelince 'şu an için ilişki düşünmüyorum' diyen kızlar gibidirler.
  3 -1 ... alkolik oldum
 • 180 yildir kastamonulu olmak

  .
  insan hiç olmazsa bi çıkıp ürgübü falan gezer amk.
  1 ... serdarsl06
 • seks esnasında yol yaptılar yol diye bağıran kız

  .
  seks esnasında yol yaptılar yol diye bağıran kız
  3 -1 ... cok uzaklarda kalan mutluluk
 • evrim teorisi eskimiş ve çürümüş bir teoridir

  .
  koduumun teorisi hakkında din adamı , siyasetçisi , kahvede ki okey oynayan adam , örgü ören ayşe teyze hepsi konuşuyor ama bir bilim adamına konuşsun diye söz hakkı bile tanımıyorlar.

  evrim biyolojinin bir alt bilim dalıdır. bilim adamları uğraşır. tuhaf bir şekilde bizim memlekette evrimin gördüğü ilgiyi moleküler biyoloji , histoloji , sitoloji görmez. kahvehane köşesine bakarsın ben evrime inanmıyom amk diyen sığırlar vardır. Siz hiç ben moleküler biyolojiye inanmıyorum diyeni duydunuz mu? pezevenk ikisi de bilim dalı ona da inanma o zaman.

  bırakın evrimle bilim adamları uğraşsın. evrim hacının , hocanın, siyasetçinin, yoldan geçen adamın uğraşacağı kadar kolay bir halt değil. haa şimdi diyeceksin hocaa senin kahvedeki adam olmadığını nerden bilelim. hacılar bu zıkkımın üniversitesini okudum ordan biliyorum. *
  17 -1 ... takiaceae
 • fethi sekin

  .
  5 ocak 2017 izmir bayraklı adliyesinde patlama'da asıl saldırıyı önleyen izmirli kahraman polisimiz. maalesef şehit olmuştur.

  http://www.hurriyet.com.t...terorist-olu-ele-40327816
  116 -2 ... superman filmindeki ucan adam
 • trt 15 temmuz

  .
  trt belgesel'de Ne güzel kutup begleseli izliyordum bugün; ayılar, foklar, penguenler falan, derken ardından 15 temmuz belgeseli yayınladılar.

  Maç izleyelim diye Trt spor'u açıyoruz; 15 temmuz demokrasi turnuvası, 15 temmuz maratonu gibi uydurma faaliyetler çıkıyor karşımıza.

  Trt müzik; 15 temmuz kahramanlarının türküleri. Bak bak bak! Trt1 ve trt haber'i hiç yazmaya gerek yok zaten.

  Bu nedir amk? Oldu olacak açın trt 15 temmuz diye bir kanal, siz de kurtulun, biz de temiz temiz maç özetlerimizi, belgeselimizi izleyelim.
  5 ... italyann
 • yaran görseller

  .
  yaran görseller
  6 -3 ... oytunkaran
 • sodomlu

  .
  Hemşehri yazar.
  3 ... seksi koala
 • sodomlu

  .
  bazen trollük yapmasa çok sevilesi adamdır.
  3 ... kulleteyn
 • uludağ sözlük ün en yakışıklı erkeği

  .
  tabii ki ben. evet.
  sözlüğün en yakışıklı erkeği
  35 -6 ... superman filmindeki ucan adam
 • fedakarlığın hep vatandaştan beklenmesi

  .
  ülkemizde meydana gelmekte olan doğa olayıdır.

  bakıyorsun ülkeyi yönetenler yanlış insanlar ile omuz omuza yürüyor yıllarca. sonrasında o birlikte yürüdüklerinin terörist olduğu ortaya çıkıyor adamlar darbeye kalkışıyor ülkeyi yönetenler kendi eş dostlarından değilde gariban vatandaştan sokaklara çıkıp engel olmasını istiyor. vatandaş zaten gariban elinde kalan şey maneviyatı ona binaen dökülüyor sokaklara canını veriyor ve ülkeyi yönetenleri kurtarıyor..

  evveline bakıyorsun gene aynı kişiler bu sefer terörist oldukları 30 senedir belli olanlar ile masalarda oturuyor standlar kurup türküler çığırıyor adına da "barış" diyor. ancak bu kansızlar ile barış yapılamayacağını en iyi kendilerinin bilmesi gerekirken bazı çıkarlar uğruna sessiz kalıyorlar. sonra seçim oluyor yapılan seçim kaybedilince masa devriliyor teröristlerde o süreçte yaptıkları hazırlıklar ile cinayetler işlemeye başlıyorlar tekrardan. sonucunda ne oluyor gene gariban vatandaşlarımız askerlerimiz polislerimizden fedakarlık isteniyor onlarda gene yapıyor sessizce. günden güne ölüyorlar sevdikleri öldürülüyor. vatandaş gene mağdur gene mağdur. bu iş için para alıyorlar demesin kimse ateş düştüğü yeri yakıyor allah kimseye göstermesin böyle konuşur sonra bir gün kendi başınıza gelirse pişman olursunuz söylediklerinizden.

  hep ölümlerden gittik birazda maddiyata gelelim. ekonomik kriz gümbür gümbür geliyor dolar almış başını gidiyor ülkeyi yönetenler hiç bir şeylerinden kısmıyor örtülü-örtüsüz ödenekler artılarak devam ediyor. yetmiyor memur kisvesi altında yeni tipler alınıyor maaş bağlanıyor hemde öyle az maaşlar değil 2 asgari ücretten fazla. ötv ye zam geliyor faiz artırımı yapılıyor vergiler çoğaltılıyor yani kısacası gene vatandaştan fedakarlık isteniyor. kampanya başlatılıyor dolarları bozduralım diye ayşe, fatma teyze - ahmet, mehmet amcalarda devletimiz zarar görmesin diye kötü günler için yastık altında tuttuğu 300-500 doları bozduruyor. daha bu sabah dinledim radyodan / izledim televizyondan durum tam olarak bu. vefakar insanımız kendince katkı vermek için döviz bürolarına koşturmuş zannediyorlar ki kendi ellerindeki 300-500 doları bozdurunca düzelecek her şey..

  peki ülkeyi yönetenler nelerden kısıyor ki her zamanki gibi vatandaşından fedakarlık istiyor ? tüm harcamalar artırılarak devam ediyor yakındaki iş adamları hala milyonlarca dolar ile oynuyor siyasilerin banka hesapları hep dolar üzerine dış borçlar dolar ile iç borçların çoğu bile dolar ile ancak herhangi bir önleme gerek bile duyulmuyor. he önlem alıyorlar ama söylemiyorlar deniliyorsa buda saçma zira seçilmiş olan siyasiler toplu iğne başı kadar olumlu bir şeyi yedi düvele duyuruyorlar malum 14 senedir görüyoruz bunları saklayacaklarını zannetmiyorum hiç..
  39 ... mel mel bakan gibson
 • bir sözlük kızını ağlatmak

  .
  erkek kadın fark etmeksizin güldürmek varken ağlatmak neden sorusunu sordurtan pis, kaka eylemdir. he fazlası ile hak eden varsa zaten gene erkek kadın fark etmeden

  bir sözlük kızını ağlatmak
  4 -1 ... mel mel bakan gibson
 • herkes çomar

  .
  ülkeye bakınca insanların hal ve hareketlerine bakınca hak verilmeyecek gibi olamayan söylemdir.

  (bkz: sodomlunun askerleriyiz)
  9 -2 ... mel mel bakan gibson
 • hem açık oylayıp hem favlayıp hem mesaj atan yazar

  .
  var böyle bir yazar, tecavüze uğramaktan korkuyorum sözlük.
  5 ... gold tab gibson